Nakliye yazılımında bulunan bu modülü kullanmak çok kolaydır. Nakliye otomasyonu iki şekilde fatura kesimini sağlamaktadır.

Bunlardan ilki yük hareketi ekleyerek fatura kesme; Program cariye ait bütün faturası kesilmemiş yükleri listeler ve bu yukler arasından seçtiklerimizi faturaya ekler. Bu sayede fatura içeriği otomatik olarak oluşturulmaktadır. Ayrıca faturayı TL, Euro ve Dolar olarak kesebilmektesiniz.

Nakliye progrmaında bulunan diğer bir fatura kesme biçmi ise nakliye eklemeden manuel olarak fatura kesmedir. Burada fatura içeriği tamamen bizim tarafımızdan oluşturulmaktadır. Yine bu bölümden Tl, Euru ve Dolar olarak fatura kesebilmekteyiz.

Nakliye programında fatura kesimi yaparken program her fatura için müşterinin tanımlanan vade gününü kullanarak bir ödeme tarihi oluşturur. bu sayede fatura takibi yapıp faturanın ödenip ödenmediğini görebiliriz. Nakliye programı her açıldığında vadesi gelen faturaları otomatik olarak ekrana çıkarmaktadır.

Nakliye programı hakkında detaylı bilgiliye sağ taraftaki programı içeriği menüsünden ulaşabilirsiniz.

Talep ve bilgi için iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir veya 0212 217 13 52 / 0212 217 93 40 nolu telefonlardan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Nakliye Programına Ait Demo Talep Formu İçin Tıklayın.