Tel: 212 217 13 52

Dernek Otomasyonu (Programı)

Dernek Programı (Dernek Otomasyonu - Üye Takip Sistemi)

Sürekli Yenileniyoruz!!!

Yenilenen verisyonu ile Dernek-Üye Takip Programı ihtiyacınız olan tüm modülleri bir arada tutarak kurumunuzun yönetimini kolaylaştırmanın yanında kurumsal bir kimlik kazandırmaktadır.

Üye kayıtlarından ödemelere, personel modülünden randevulara kadar bir çok modül sunmaktadır. Tüm modüller birbiriyle tam otomasyonla çalışmaktadır. İnsan hatası, kontrolü, tekrar tekrar veri girişi ortadan kalkar herşey hızlı, sağlam ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

Program ile ilgili detaylı bilgilere sağ taraftaki Program İçeriği menüsünden ulaşabilirsiniz.

Şu anda Dernek-Üye Takip Otomasyonu' nun sağladığı tüm modülleri bir arada sağlayabilen ikinci bir firma bulunmamaktadir.

Demo Talep Formu İçin Tıklayın.
(Dernek-Üye Takip Programının Türkiye Genelindeki Satış Fiyatı 750 TL+KDV'dir.) 


Dernek Programı

Şubeleri Olan Kurumlar Neden Dernek-Üye Takip Otomasyonunu Tercih Ediyor?

Dernek-Üye Takip Otomasyonu zincir kurumlar için çok farkli teknolojik avantajlar saglar. 

Merkezi sistemi ile ayni programdan dünyanin her hangi bir yerinden kurumunuza ulaşıp, raporlar alabilir, üye kayıtlarına ulaşabilr veya kurumunuzun muhasabe bilgilerine ulaşıp gider-geliriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dernek Otomasyonu, internet üzerinden bu merkezi yönetimi ; üye bilgilerinden, hatırlatmalara kadar sağlayan tek Dernek Otomasyonudur. 

Bu yüzden Dernek-Üye Takip Otomasyonu sayesinde 

1-İşler Kolaylaşır (Merkezden öğrenciyi istediğiniz şubeye kaydırın)

2-Yönetim Güçlenir (Tüm kontrol ve onaylamayi uzaktan online yapin)

3-Raporlama Gelişir 

4-Maliyetler Düşer.

Kazandıracağı zaman ve firsat maliyetini belirtmeye bile gerek yoktur. Bu yüzden Türkiye deki bir çok eski ve yeni kurum Dernek-Üye Takip Otomasyonu’na geçmiş; Dernek-Üye Takip Otomasyonu ile büyümüş ve kendilerine Dernek-Üye Takip Otomasyonu ile güçlü bir otomasyon sağlamışlardır.

Dernek Programı, tüm bu zorlukları ve bunların üzerinizdeki baskılarını azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Program içeriği ve menüler hakkında bilgiye sayfanın sağ tarafındaki "Program İçeriği" başlığı altındaki menülerden ulaşabilirsiniz.

Alanımızda Lideriz Çünkü;

RuyaSoft ilke edindiği "Müşteri Memnuniyeti" kavramı içinde, müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede ve en akılcı yönden çözerek onların asıl işlerine kanalize olmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin kayıpları en aza indirgenmektedir. 

Yazılım Hizmetleri ve Teknik Destek konusunda Türkiye'nin en deneyimli, teknolojiyi en yakından takip eden ve müşterisine en çok kıymet veren yazılım şirketiyiz.

  • Tüm ihtiyaçları karşılayan
  • Sağlam Altyapılı
  • Güvenilir ve
  • Uygun Fiyatlı yazılımlar üretiyoruz...

Sadece Yazılım Üretmiyoruz

Kendi alanında ve kendi şehrinde isim yapmış firmalar RuyaSoft yazılımlarını kullanıyorlar. 400 ün üzerinde kurumsal, 1500ün üzerinde bireysel müşterisi ile RuyaSoft, alanında en başarılı yazılım şirketidir.

Müşterilerimize sadece günlük kayıtlarını yapıp fatura kesmelerine değil,hizmet kalitelerini yükseltmeye, müşteri memnuniyetlerini artırmaya, maliyetlerini düşürmeye ve daha çağdaş bir yönetim anlayışı ile yönetilmelerine yardımcı olup,
hem daha karlı ve hem daha güçlü kuruluşlar haline gelmelerine yardımcı oluyoruz.

Müşteriler İçin

  • RuyaSoft Destek
    Bu bölümde programlarınız için gerekli olan dökümanlara ulaşabilmektesiniz.
  • Talep ve Öneri
    Mevcut müşterilerimizin satın almış olduğu programlarla ilgili istek ve taleplerini iletebileceği bölümdür.

İletişim

Adres : Büyükdere Cd. Bentek İş Merkezi No:47 Kat 8 Daire 810 Mecidiyeköy Şişli-İstanbul
Tel: 0212 217 13 52

Sayfa Etiketleri

dernek otomasyonu,dernek programı, dernek yazılımı, dernek muhasebe programı, üye yönetim sistemi, üye yönetim programı, üye takip programı, üye takip yazılımı, üye muhasebe programı